- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 175690 Toyota 8-FBEK-16-T
175690
Toyota 8-FBEK-16-T
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 1.600 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2018 |
| Afgelezen urenstand | 8.302 |
| Mast | Tweedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 330 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 210 cm |
| Batterij V | 48 |
| Batterij Ah | 625 |
| Bouwjaar batterij | 2017 |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 18x7-8 |
| Banden (A) | 16x6-8 |
| Gewicht | 3.237 kg |
| Vorklengte | 120 cm |
| Details | 4 hydraulische functies, nieuwe voorbanden |
| Attachment types | Sideshift, Vorkversteller |