- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 175688 Toyota 52-8-FDF-30
175688
Toyota 52-8-FDF-30
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 3.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Diesel |
| Transmissie | Automatic |
| Bouwjaar | 2021 |
| Afgelezen urenstand | 2.128 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 470 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 225 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 28x9-15 |
| Banden (A) | 6.50-10 |
| Gewicht | 5.310 kg |
| Vorklengte | 120 cm |
| Details | nieuwe voorbanden, nieuwe achterbanden, nieuwe vorken, cabine, verwarming, 4 hydraulische functies |