- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 175687 Toyota 40-8-FD-40-N
175687
Toyota 40-8-FD-40-N
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 4.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Diesel |
| Transmissie | Automatic |
| Bouwjaar | 2014 |
| Afgelezen urenstand | 4.775 |
| Mast | Tweedelige doorkijk |
| Hefhoogte | 400 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 275 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Banden (V) | Lucht |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 250-15 |
| Banden (A) | 7.00-12 |
| Gewicht | 6.954 kg |
| Vorklengte | 120 cm |
| Details | cabine, verwarming, 4 hydraulische functies |
| Attachment types | Sideshift, Vorkversteller |