- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 175674 Linde E-30-L-01 (387)
175674
Linde E-30-L-01 (387)
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 3.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2016 |
| Afgelezen urenstand | 9.291 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 468 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 220 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Batterij V | 80 |
| Batterij Ah | 625 |
| Bouwjaar batterij | 2016 |
| Banden (V) | SE Non Marking |
| Banden (A) | SE Non Marking |
| Banden (V) | 23x9-10 |
| Banden (A) | 200x50-10 |
| Gewicht | 5.331 kg |
| Details | 4 hydraulische functies |