- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 175668 Toyota 8-FBMHT-85
175668
Toyota 8-FBMHT-85
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 8.500 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2016 |
| Afgelezen urenstand | 2.389 |
| Mast | Tweedelige doorkijk |
| Hefhoogte | 320 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 260 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Batterij V | 80 |
| Batterij Ah | 1.250 |
| Banden (V) | Dubbel SE |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 8.25-15 |
| Banden (A) | 250-15 |
| Gewicht | 12.300 kg |
| Vorklengte | 180 cm |
| Details | 4 hydraulische functies, nieuwe vorken, nieuwe voorbanden |