- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 175660 Manitou M-30-4
175660
Manitou M-30-4
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 3.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Diesel |
| Transmissie | Automatic |
| Bouwjaar | 2013 |
| Afgelezen urenstand | 2.934 |
| Mast | Driedelige doorkijk |
| Hefhoogte | 550 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 300 cm |
| Control type | Handles |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Banden (V) | Lucht |
| Banden (A) | Lucht |
| Banden (V) | 400x70-20 |
| Banden (A) | 10,5x80-18 |
| Gewicht | 5.515 kg |
| Details | 4wd, cabine, verwarming, 3 hydraulische functies |