- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 175654 Clark CQ-30-D
175654
Clark CQ-30-D
Basic product – Offered in original as-is conditions, without cleaning or optical enhancements.
Unieke eigenschappen
- Defect
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 3.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Diesel |
| Transmissie | Automatic |
| Bouwjaar | 2011 |
| Afgelezen urenstand | 2.034 |
| Mast | Tweedelige doorkijk |
| Hefhoogte | 372 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 250 cm |
| Control type | Handles |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 225x75-10 |
| Banden (A) | 6.50-10 |
| Gewicht | 4.340 kg |
| Details | 3 hydraulische functies |