- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 175644 Linde H-50-D-02 (394)
175644
Linde H-50-D-02 (394)
Basic product – Offered in original as-is conditions, without cleaning or optical enhancements.
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 5.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Diesel |
| Transmissie | Hydrostatisch |
| Bouwjaar | 2022 |
| Afgelezen urenstand | 6.348 |
| Mast | Tweedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 313 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 240 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedaal | Dubbel pedaal |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 315x70-15 |
| Banden (A) | 250x70-15 |
| Gewicht | 6.444 kg |
| Vorklengte | 123 cm |
| Details | cabine, verwarming, 3 hydraulische functies, urenstand bevestigd |
| Attachment types | Rotator |