- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 175640 Jungheinrich EFG-545
175640
Jungheinrich EFG-545
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 4.500 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2013 |
| Afgelezen urenstand | 71 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 645 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 295 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Batterij V | 80 |
| Batterij Ah | 930 |
| Bouwjaar batterij | 2020 |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 8.15-15 |
| Banden (A) | 200x75-9 |
| Gewicht | 6.000 kg |
| Details | 3 hydraulische functies, nieuwe achterbanden |
| Attachment types | Sideshift |