- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 175630 Toyota 02-8-FDF-25
175630
Toyota 02-8-FDF-25
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 2.500 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Diesel |
| Transmissie | Automatic |
| Bouwjaar | 2016 |
| Afgelezen urenstand | 6.068 |
| Mast | Tweedelige doorkijk |
| Hefhoogte | 330 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 212 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedaal | Monotrol |
| Banden (V) | Lucht |
| Banden (A) | Lucht |
| Banden (V) | 7.00-12 |
| Banden (A) | 6.00-9 |
| Gewicht | 3.750 kg |
| Details | 3 hydraulische functies |
| Attachment types | Sideshift |