- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 175607 Doosan B-25-X-7
175607
Doosan B-25-X-7
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 2.500 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2019 |
| Afgelezen urenstand | 2.471 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 473 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 216 cm |
| Control type | Handles |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Batterij V | 80 |
| Batterij Ah | 620 |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 23x10-12 |
| Banden (A) | 18x7-8 |
| Gewicht | 5.030 kg |
| Details | 4 hydraulische functies, nieuwe achterbanden |
| Attachment types | Sideshift, Vorkversteller |