- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 175600 Linde E-30-HL-01-600 (387)
175600
Linde E-30-HL-01-600 (387)
Basic product – Offered in original as-is conditions, without cleaning or optical enhancements.
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 3.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2018 |
| Afgelezen urenstand | 10.327 |
| Mast | Tweedelige doorkijk |
| Hefhoogte | 369 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 245 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedaal | Dubbel pedaal |
| Batterij V | 80 |
| Batterij Ah | 800 |
| Bouwjaar batterij | 2018 |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 23x10-12 |
| Banden (A) | 200x50-10 |
| Gewicht | 5.837 kg |
| Details | 4 hydraulische functies |
| Attachment types | Sideshift, Vorkversteller |