- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 175568 Toyota 40-8-FD-45-N
175568
Toyota 40-8-FD-45-N
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 4.500 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Diesel |
| Transmissie | Automatic |
| Bouwjaar | 2018 |
| Afgelezen urenstand | 1.816 |
| Mast | Tweedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 300 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 220 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Banden (V) | Lucht |
| Banden (A) | Lucht |
| Banden (V) | 300-15 |
| Banden (A) | 7.00-12 |
| Gewicht | 7.200 kg |
| Vorklengte | 120 cm |
| Details | con, cabine, verwarming, 4 hydraulische functies, airco |
| Attachment types | Sideshift, Vorkversteller met reachvorken |