- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 175537 Toyota 8-FBM-18-T
175537
Toyota 8-FBM-18-T
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 1.800 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2016 |
| Afgelezen urenstand | 8.931 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 700 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 302 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Batterij V | 48 |
| Batterij Ah | 750 |
| Bouwjaar batterij | 2016 |
| Banden (V) | SE Non Marking |
| Banden (A) | SE Non Marking |
| Banden (V) | 18x7-8 |
| Banden (A) | 16x6-8 |
| Gewicht | 3.730 kg |
| Details | 4 hydraulische functies |
| Attachment types | Sideshift |