- Home
- Producten
- Reach truck
- 175505 Toyota RRE-200-HE
175505
Toyota RRE-200-HE
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 2.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2018 |
| Afgelezen urenstand | 3.262 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 1.050 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 420 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Batterij V | 48 |
| Gewicht | 5.190 kg |
| Attachment types | Sideshift |