- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 175494 Toyota 8-FD-45-N
175494
Toyota 8-FD-45-N
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 4.500 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Diesel |
| Transmissie | Automatic |
| Bouwjaar | 2018 |
| Afgelezen urenstand | 11.320 |
| Mast | Tweedelige doorkijk |
| Hefhoogte | 500 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 320 cm |
| Control type | Handles |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Banden (V) | SE Non Marking |
| Banden (A) | SE Non Marking |
| Banden (V) | 300-15 |
| Banden (A) | 7.00-12 |
| Gewicht | 7.310 kg |
| Details | uitsluitend voor verkoop buiten de EU, 3 hydraulische functies, nieuwe stoel |