- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 175493 Toyota 7-FBH-25
175493
Toyota 7-FBH-25
Basic product – Offered in original as-is conditions, without cleaning or optical enhancements.
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 2.500 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2012 |
| Afgelezen urenstand | 8.303 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 470 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 210 cm |
| Control type | Handles |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Batterij V | 48 |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 21x8-9 |
| Banden (A) | 18x7-8 |
| Gewicht | 4.560 kg |
| Details | 3 hydraulische functies |
| Attachment types | Sideshift |