- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 175492 Toyota 8-FBN-25
175492
Toyota 8-FBN-25
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 2.500 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2013 |
| Afgelezen urenstand | 14.458 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 600 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 255 cm |
| Control type | Handles |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Batterij V | 48 |
| Batterij Ah | 750 |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 21x8-9 |
| Banden (A) | 16x6-8 |
| Gewicht | 4.572 kg |
| Details | uitsluitend voor verkoop buiten de EU, 3 hydraulische functies |
| Attachment types | Sideshift |