- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 175451 Linde H-80-D-02-1100 (396)
175451
Linde H-80-D-02-1100 (396)
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 8.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Diesel |
| Transmissie | Hydrostatisch |
| Bouwjaar | 2015 |
| Afgelezen urenstand | 10.485 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 570 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 320 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedaal | Dubbel pedaal |
| Banden (V) | Dubbel SE |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 300-15 |
| Banden (A) | 300-15 |
| Gewicht | 14.350 kg |
| Details | cabine, verwarming, 4 hydraulische functies, nieuwe vorken, urenstand bevestigd |