- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 175449 Manitou MC-18-2
175449
Manitou MC-18-2
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 1.800 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Diesel |
| Transmissie | Hydrostatisch |
| Bouwjaar | 2021 |
| Afgelezen urenstand | 3.920 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 370 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 199 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Banden (V) | Lucht |
| Banden (A) | Lucht |
| Banden (V) | 12.5/80-18 |
| Banden (A) | 7.00-12 |
| Gewicht | 3.570 kg |