- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 175429 Linde E-80-01-900 (1279)
175429
Linde E-80-01-900 (1279)
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 8.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2020 |
| Afgelezen urenstand | 12.926 |
| Mast | Tweedelige doorkijk |
| Hefhoogte | 375 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 325 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Batterij V | 80 |
| Batterij Ah | 1.375 |
| Bouwjaar batterij | 2019 |
| Banden (V) | cushion |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (A) | 315x70-15 |
| Gewicht | 15.220 kg |
| Vorklengte | 240 cm |
| Details | cabine, verwarming, airco, 5 hydraulische functies |
| Attachment types | Sideshift, Double clamp |