- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 175352 Linde E-20-PHL-02 (386)
175352
Linde E-20-PHL-02 (386)
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 2.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2017 |
| Afgelezen urenstand | 14.297 |
| Mast | Tweedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 354 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 235 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Batterij V | 48 |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 200x50-10 |
| Banden (A) | 16x6-8 |
| Gewicht | 3.710 kg |
| Details | cabine, verwarming, 4 hydraulische functies |