- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 175253 Toyota 02-8-FDF-25
175253
Toyota 02-8-FDF-25
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 2.500 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Diesel |
| Transmissie | Automatic |
| Bouwjaar | 2020 |
| Afgelezen urenstand | 5.062 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 470 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 212 cm |
| Control type | Handles |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 7.00-12 |
| Banden (A) | 6.00-9 |
| Gewicht | 4.020 kg |
| Details | 3 hydraulische functies |
| Attachment types | Sideshift |