- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 175215 Still RX-60-35
175215
Still RX-60-35
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 3.500 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2020 |
| Afgelezen urenstand | 1.916 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 519 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 237 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Batterij V | 80 |
| Batterij Ah | 775 |
| Bouwjaar batterij | 2020 |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 23x12-12 |
| Banden (A) | 180x70-8 |
| Gewicht | 5.868 kg |
| Vorklengte | 120 cm |
| Details | cabine, verwarming, 4 hydraulische functies, nieuwe achterbanden |
| Attachment types | Sideshift, Vorkversteller |