- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 175211 Linde E-20-PH (386)
175211
Linde E-20-PH (386)
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 2.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2008 |
| Afgelezen urenstand | 12.395 |
| Mast | Tweedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 354 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 228 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedaal | Dubbel pedaal |
| Batterij V | 48 |
| Batterij Ah | 775 |
| Bouwjaar batterij | 2017 |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 200/50-10 |
| Banden (A) | 150/75-8 |
| Gewicht | 3.775 kg |
| Details | cabine, verwarming, 4 hydraulische functies, nieuwe voorbanden, nieuwe achterbanden |
| Attachment types | Sideshift, Vorkversteller |