- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 175205 Linde H-120-D (359)
175205
Linde H-120-D (359)
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 12.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Diesel |
| Transmissie | Hydrostatisch |
| Bouwjaar | 2010 |
| Afgelezen urenstand | 6.548 |
| Mast | Tweedelige doorkijk |
| Hefhoogte | 550 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 410 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedaal | Dubbel pedaal |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Lucht |
| Banden (V) | 12.00x20 |
| Banden (A) | 10.00x20 |
| Gewicht | 18.140 kg |
| Vorklengte | 200 cm |
| Details | urenstand bevestigd, cabine, verwarming, 4 hydraulische functies, nieuwe vorken |