- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 175202 Toyota 02-8-FDF-30
175202
Toyota 02-8-FDF-30
Dit product is helaas verkocht
Specificaties
| Capaciteit | 3.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Diesel |
| Transmissie | Automatic |
| Bouwjaar | 2011 |
| Afgelezen urenstand | 21.037 |
| Mast | Tweedelige doorkijk |
| Hefhoogte | 400 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 265 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Banden (V) | Lucht |
| Banden (A) | Lucht |
| Banden (V) | 28x9-15 |
| Banden (A) | 6.50-10 |
| Gewicht | 4.860 kg |
| Vorklengte | 235 cm |
| Details | cabine, verwarming, 4 hydraulische functies |
| Attachment types | Sideshift, Vorkversteller |