- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 175180 Linde E-25-L-01 (387)
175180
Linde E-25-L-01 (387)
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 2.500 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2020 |
| Afgelezen urenstand | 3.124 |
| Mast | Tweedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 330 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 225 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Batterij V | 80 |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 23x9-10 |
| Banden (A) | 200x50-10 |
| Gewicht | 4.593 kg |
| Vorklengte | 120 cm |
| Details | nieuwe vorken, cabine, verwarming, 4 hydraulische functies, nieuwe voorbanden |