- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 175119 Still R-60-40
175119
Still R-60-40
Basic product – Offered in original as-is conditions, without cleaning or optical enhancements.
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 4.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 1999 |
| Afgelezen urenstand | 3.098 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 558 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 265 cm |
| Control type | Handles |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Batterij V | 80 |
| Banden (V) | SE Non Marking |
| Banden (A) | SE Non Marking |
| Banden (V) | 250-15 |
| Banden (A) | 21x8-9 |
| Gewicht | 6.428 kg |
| Details | 4 hydraulische functies |
| Attachment types | Sideshift, Vorkversteller |