- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 175072 Still RX-70-30-T
175072
Still RX-70-30-T
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 3.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | LPG |
| Transmissie | Automatic |
| Bouwjaar | 2019 |
| Afgelezen urenstand | 5.404 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 440 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 215 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 23x9-10 |
| Banden (A) | 21x8-9 |
| Gewicht | 5.000 kg |
| Details | 4 hydraulische functies |