- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 175048 Linde E-25-L-01 (387)
175048
Linde E-25-L-01 (387)
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 2.500 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2022 |
| Afgelezen urenstand | 4.887 |
| Mast | Tweedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 406 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 265 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedaal | Dubbel pedaal |
| Batterij V | 80 |
| Batterij Ah | 625 |
| Bouwjaar batterij | 2015 |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 225x75-10 |
| Banden (A) | 200x50-10 |
| Gewicht | 5.230 kg |
| Details | cabine, verwarming, 3 hydraulische functies, nieuwe achterbanden |
| Attachment types | Sideshift |