- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 175016 Manitou M-30-4
175016
Manitou M-30-4
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 3.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Diesel |
| Transmissie | Automatic |
| Bouwjaar | 2019 |
| Afgelezen urenstand | 4.537 |
| Mast | Driedelige doorkijk |
| Hefhoogte | 450 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 298 cm |
| Control type | Handles |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Banden (V) | Lucht |
| Banden (A) | Lucht |
| Banden (V) | 405x70-20 |
| Banden (A) | 10.5x80-18 |
| Gewicht | 5.928 kg |
| Details | cabine, verwarming, 3 hydraulische functies |