- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 174998 Jungheinrich EFG-535-KS
174998
Jungheinrich EFG-535-KS
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 3.500 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2020 |
| Afgelezen urenstand | 2.802 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 440 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 215 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Batterij V | 80 |
| Batterij Ah | 775 |
| Bouwjaar batterij | 2020 |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 250x70-15 |
| Banden (A) | 200x75-9 |
| Gewicht | 6.536 kg |
| Vorklengte | 180 cm |
| Details | cabine, verwarming, 4 hydraulische functies, nieuwe voorbanden, nieuwe achterbanden |
| Attachment types | Sideshift, Vorkversteller |