- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 174883 Linde E-16-02 (386)
174883
Linde E-16-02 (386)
Basic product – Offered in original as-is conditions, without cleaning or optical enhancements.
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 1.600 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2015 |
| Afgelezen urenstand | 7.993 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 462 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 212 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedaal | Dubbel pedaal |
| Batterij V | 48 |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 18x7-8 |
| Banden (A) | 15x4,5-8 |
| Gewicht | 3.339 kg |
| Details | 3 hydraulische functies |
| Attachment types | Sideshift |