- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 174719 Toyota 52-8-FD-25
174719
Toyota 52-8-FD-25
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 2.500 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Diesel |
| Transmissie | Automatic |
| Bouwjaar | 2012 |
| Afgelezen urenstand | 1.322 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 430 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 200 cm |
| Control type | Handles |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 7.00-12 |
| Banden (A) | 6.00-9 |
| Gewicht | 3.920 kg |
| Details | uitsluitend voor verkoop buiten de EU |