- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 174577 Toyota 02-7-FG-35
174577
Toyota 02-7-FG-35
Dit product is helaas verkocht
Basic product – Offered in original as-is conditions, without cleaning or optical enhancements.
Specificaties
| Capaciteit | 3.500 kg |
|---|---|
| Aandrijving | LPG |
| Transmissie | Automatic |
| Bouwjaar | 2012 |
| Afgelezen urenstand | 11.706 |
| Mast | Tweedelige doorkijk |
| Hefhoogte | 350 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 245 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 250-15 |
| Banden (A) | 7.00-12 |
| Gewicht | 5.850 kg |
| Details | 4 hydraulische functies |