- Home
- Producten
- Reach truck
- 174571 Linde R-14-01 (1120)
174571
Linde R-14-01 (1120)
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 1.400 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2017 |
| Afgelezen urenstand | 6.006 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 859 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 350 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Batterij V | 48 |
| Batterij Ah | 775 |
| Bouwjaar batterij | 2017 |
| Gewicht | 3.834 kg |
| Attachment types | Sideshift |