- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 174376 Mitsubishi FGC-55-KSTC-5
174376
Mitsubishi FGC-55-KSTC-5
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 5.500 kg |
|---|---|
| Aandrijving | LPG |
| Transmissie | Automatic |
| Bouwjaar | 2015 |
| Afgelezen urenstand | 11.197 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 810 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 410 cm |
| Control type | Handles |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Banden (V) | cushion |
| Banden (A) | cushion |
| Banden (V) | 22x12-16 |
| Banden (A) | 18x8-12.1 |
| Gewicht | 9.300 kg |
| Details | 4 hydraulische functies, nieuwe stoel, nieuwe vorken |