- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 173837 Manitou MC-18-4-D-K-ST-3-A-S-1
173837
Manitou MC-18-4-D-K-ST-3-A-S-1
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 1.800 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Diesel |
| Transmissie | Hydrostatisch |
| Bouwjaar | 2019 |
| Afgelezen urenstand | 6.942 |
| Mast | Tweedelige doorkijk |
| Hefhoogte | 370 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 260 cm |
| Control type | Handles |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Banden (V) | Lucht |
| Banden (A) | Lucht |
| Banden (V) | 12,5x80-18 |
| Banden (A) | 27x10-12 |
| Gewicht | 3.842 kg |
| Details | 3 hydraulische functies, nieuwe vorken, nieuwe stoel, 4wd |
| Attachment types | Sideshift |