- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 173676 Still RX-20-20-L
173676
Still RX-20-20-L
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 2.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2018 |
| Afgelezen urenstand | 1.922 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 793 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 320 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Batterij V | 48 |
| Batterij Ah | 750 |
| Bouwjaar batterij | 2018 |
| Banden (V) | SE Non Marking |
| Banden (A) | SE Non Marking |
| Banden (V) | 200x50-10 |
| Banden (A) | 140x55-9 |
| Gewicht | 3.931 kg |
| Vorklengte | 120 cm |
| Details | cabine, verwarming, 4 hydraulische functies |
| Attachment types | Sideshift, Vorkversteller |