- Beranda
- Products
- Forklift attachments
- 6341 ELM Kragelund 6HFPF25 1200 2TFP25 1200 2000
6341
ELM Kragelund 6HFPF25 1200 2TFP25 1200 2000
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Type | forkpositioner |
|---|---|
| Kapasitas | 2.500 kg |
| Kelas FEM | FEM2 |
| Tahun pembuatan | 2017 |
| Lebar bingkai | 1.200 mm |
| Kisaran pembukaan (max) | 1.150 mm |
| Kisaran pembukaan (min) | 380 mm |
| Sideshift | Yes |
| Berat | 358 kg |