- Beranda
- Products
- Forklift attachments
- 6340 Cascade 52G-FPS-340
6340
Cascade 52G-FPS-340
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Type | forkpositioner |
|---|---|
| Kapasitas | 3.200 kg |
| Kelas FEM | FEM3 |
| Tahun pembuatan | 2018 |
| Lebar bingkai | 1.550 mm |
| Kisaran pembukaan (max) | 2.650 mm |
| Kisaran pembukaan (min) | 760 mm |
| Forks | 1600x125x45 |
| Sideshift | Yes |
| Berat | 572 kg |