- Beranda
- Products
- Forklift attachments
- 6337 Kaup 2.5T411ZA
6337
Kaup 2.5T411ZA
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Type | forkpositioner |
|---|---|
| Kapasitas | 3.000 kg |
| Kelas FEM | FEM3 |
| Tahun pembuatan | 2021 |
| Lebar bingkai | 1.140 mm |
| Kisaran pembukaan (max) | 1.840 mm |
| Kisaran pembukaan (min) | 555 mm |
| Forks | 2000x120x50 |
| Sideshift | Yes |
| Berat | 468 kg |