6336
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Type | rotating head |
|---|---|
| Kapasitas | 2.500 kg |
| Kelas FEM | FEM2 |
| Tahun pembuatan | 2017 |
| Lebar bingkai | 1.040 mm |
| Kisaran pembukaan (max) | 1.800 mm |
| Kisaran pembukaan (min) | 550 mm |
| Berputar | 360 |
| Forks | 1500X120x40 |
| Berat | 572 kg |