- Beranda
- Products
- Forklift attachments
- 6333 Bolzoni-Auramo KS28YKB
6333
Bolzoni-Auramo KS28YKB
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Type | forkpositioner |
|---|---|
| Kapasitas | 2.800 kg |
| Kelas FEM | FEM3 |
| Tahun pembuatan | 2006 |
| Lebar bingkai | 1.000 mm |
| Kisaran pembukaan (max) | 1.680 mm |
| Kisaran pembukaan (min) | 646 mm |
| Sideshift | Yes |
| Berat | 321 kg |