- Beranda
- Products
- Pallet stackers
- 177116 Toyota SWE-120-S
177116
Toyota SWE-120-S
Unique properties
- Low hours
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 1.200 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2021 |
| Nilai Pengukur | 97 |
| Tiang | Duplex wideview |
| Tinggi pengangkatan | 265 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 185 cm |
| Battery volts | 24 |
| Battery ampere hour | 225 |
| Battery year of manufacture | 2021 |
| Berat | 1.065 kg |
| Details | wd |