- Beranda
- Products
- Aerial platforms
- 177041 JLG 10-MSP
177041
JLG 10-MSP
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 275 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2012 |
| Nilai Pengukur | 583 |
| Platform height | 305 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 145 cm |
| Battery volts | 24 |
| Tyre type front | Cushion |
| Tyre type rear | Cushion |
| Berat | 500 kg |