- Beranda
- Products
- Pallet stackers
- 176985 Jungheinrich EJC-10
176985
Jungheinrich EJC-10
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 1.000 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2003 |
| Nilai Pengukur | 96 |
| Tiang | Duplex wideview |
| Tinggi pengangkatan | 320 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 205 cm |
| Battery volts | 24 |
| Berat | 978 kg |
| Fork width | 56 cm |
| Fork length | 115 cm |