- Beranda
- Products
- Pallet stackers
- 176950 Toyota SSI-200-D
176950
Toyota SSI-200-D
Unique properties
- Low hours
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 2.000 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2023 |
| Nilai Pengukur | 25 |
| Tiang | Duplex wideview |
| Tinggi pengangkatan | 210 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 160 cm |
| Battery volts | 24 |
| Battery ampere hour | 300 |
| Berat | 1.264 kg |
| Fork width | 57 cm |
| Fork length | 150 cm |
| Details | Initial lift, Lithium-ion battery, powersteering |