- Beranda
- Products
- Reach trucks
- 176931 Toyota RRE-140-HE
176931
Toyota RRE-140-HE
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Kapasitas | 1.400 kg |
|---|---|
| Mesin | Baterai |
| Tahun pembuatan | 2018 |
| Nilai Pengukur | 6.314 |
| Tiang | Triplex freelift |
| Tinggi pengangkatan | 800 cm |
| Tinggi yang direndahkan (cm) | 330 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Battery volts | 48 |
| Berat | 4.009 kg |
| Attachment types | Sideshift |